אמנת החברה

אמנת החברה

אנו שואפים להיות הבחירה הראשונה של מחפשי העבודה בישראל ושל מעסיקים המחפשים פתרונות עסקיים לניהול הגיוס ומערך משאבי אנוש.

אנו פועלים מתוך אמונה כי פעילותנו מסייעת לצמצום היקף מחוסרי העבודה בישראל ועוזרת למספר אנשים גדול ככל האפשר למצות את ציפיותיהם במקום עבודה, התואם את כישוריהם.

להיות קשובים לצרכי העובדים ולשאיפותיהם

לטפח ולעודד מצוינות בשירות ולספק את השירות הטוב, המהיר והאיכותי ביותר

לבחון באופן מתמיד את איכות השירות ולשפר אותו

להוביל את הרמה הגבוהה ביותר בכל אחד מתחומי התמחותנו

איכות השירות

חברת רם ק.ר.מ פועלת בסביבת עבודה ממוחשבת לחלוטין וכארגון ממוקד לשרות הלקוח. מערכת ניהול האיכות פועלת בכל סניפי החברה והוסמכו ע"י מכון התקנים הישראלי ISO-9001:2000

עם שידרוג החברה לתקן ISO 9001:2000, הורחב מערך ניהול האיכות בדגש על שיפור מתמיד הניתן ללקוחות, מעקב אחר ביצועי הסגל, ביצוע סקרי שביעות רצון לקוחות כמו גם טיפול ומעקב על תלונות לקוחות ברמה הפרטנית.

בנוסף הוקם מערך מובנה לביצוע מבדקים פנימיים הן בהנהלה והן בסניפים, כאשר כל נושאי האיכות והשרות נבדקים ובמידת הצורך מתבצעות פעולות מתקנות רוחביות וכלל אירגוניות, לתיקון הליקויים.

אנחנו בחברה מאמינים שחשוב לדעת מה האחרים חושבים עלינו ולכן אנו עורכים סקרי שביעות רצון תקופתיים, ע"י חברת סקרים חיצונית. מהסקרים עולה כי:
רם – ק.ר.מ. נתפסת הן כחברה גדולה ומקצועית, המעניקה יחס אישי לכל לקוח וברשותה מאגר גדול של מועמדים במגוון רחב של תפקידים.

לקבלת שירות והצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם